lek. med. Małgorzata Turowska-Regent

Ginekologia
Jelenia Góra- Cieplice (Dolnośląskie)


Opinie pacjentów
Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto i oceń moje usługiautor ocena / komentarz
Longina Najlepszy
Uwielbiam Panią doktor, jest rzeczowym fachowcem z dużym doświadczeniem, można ją spytać o wszystko, zawsze chętnie doradza i poświęca czas. Mimo że mieszkam we Wrocławiu od wielu lat korzystam tylko z jej usług. Dobiera dobrą antykoncepcje, zawsze daje foldery z dodatkowymi informacjami. No i co najważniejsze zawsze bez proszenia bada piersi, pamięta o cytologii i usg i nie daje tabletek w ciemno, bada poziom hormonów a na każdą wizytę obowiązkowo przyjeżdżam z kompletem badań krwi. Ze świecą szukać takiego lekarza!


SAWA Najlepszy
Proszę mi wierzyć-mam 54 lata a nie spotkałam się nigdy z tak fachową,rzeczową i przede wszystkim miłą -nazywając rzecz po imieniu-"obsługą" ginekologiczną.To jest strasznie przykre,że my kobiety-które przecież rodzimy,cierpimy,chorujemy-jesteśmy najczęściej przez naszych lekarzy traktowane jak przedmioty.A to do diabła strasznie intymne jest.Ciekawe który facet rozkładałby nogi tak często jak my.Dlatego dziękuję Pani Doktor,że w moim wieku doczekałam się w końcu prawdziwego lekarza-że moja intymność zachowała godność.Pani Doktor-jest Pani diamencikiem na tle lekarskiej braci.Polecam każdej kobiecie,żeby do Pani trafiła.Po raz pierwszy w życiu wizytę u ginekologa wspominam bardzo miło.Dziękuję !


mooniia Najlepszy
Najlepszy lekarz pod słoncem :) Miła, rzeczowa, doskonały fachowiec! Cały czas sie dokształca i jest na bieżąco ze swiatem medycyny. Doskonały kontakt wtedy kiedy istnieje taka potrzeba. Lekarz z zamiłowania i powołania :) Bardzo dziekuje Pani Doktor za wszystko :)

aby dodać opinię
i otrzymywać ważne informacje na email
Zaloguj się    adres email

hasło


otrzymuj drogą mejlową:
aktualne informacje o mojej pracyLek-Med.pl 2010 © - strony www dla lekarzy | start | o mnie | zakres usług | referencje | galeria zdjęć | kontakt | polityka prywatności